Posted on: 16 sierpnia 2021 Posted by: marketingwroclaw Comments: 0
Koszt strony internetowej we Wrocławiu

Chęci do działania są, plan na rozkręcenie biznesu jest, ale brak własnej witryny www? Skoro to czytasz, pewnie zastanawiasz się, jaki jest koszt strony internetowej? Dobrze, że tu jesteś! Dobry produkt i ciekawy biznesplan nie wystarczą. Bardzo ważnym elementem przynoszącym długotrwałe zyski jest… strona internetowa!

Skoro już wiesz, że pełen sukces zapewni Ci dobrze zaprojektowana strona internetowa, podejmij decyzję o jej utworzeniu. Skuteczna strona internetowa to przepustka do zbudowania profesjonalnego wizerunku i podniesienia sprzedaży. Jaki jest koszt strony internetowej? Co warto wiedzieć przed jej stworzeniem? Komu to zlecić? Nasze rady pomogą Ci się w tym zorientować.

Jaki jest koszt strony internetowej?

Cena strony internetowej

Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników. Na pewno nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile to kosztuje. Do czego można to porównać? Mniej więcej wygląda to tak, jak decyzja kupna samochodu. Podstawowa wersja może kosztować niewiele, jednak jeśli dodasz kolejne opcje, cena będzie rosła. To już Twoja decyzja, jak ma wyglądać wymarzone auto i czego w nim potrzebujesz. Podobnie wygląda koszt strony internetowej. Najczęściej główne czynniki decydujące o wysokości ceny są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Podstawowa strona internetowa może zostać wykonana szybko i tanio, ale nie będzie miała wielu funkcjonalności.

Jaka agencja marketingowa we Wrocławiu – to pytanie najczęściej wyszukiwane przez przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działania e-marketingowe i potrzebują wykonania strony internetowej. Profesjonalna agencja marketingowa będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi na pytanie, jaki jest koszt strony internetowej. Na podstawie wstępnego briefu zaproponują Ci odpowiedni pakiet. W takim razie, od czego jeszcze zależy koszt strony internetowej? To wypadkowa wielu czynników…

Co wpływa na koszt strony internetowej?

Od czego zależy cena za stronę internetową
Warto pamiętać, że najważniejsze wypadkowe decydujące o wysokości ceny utworzenia strony internetowej są niewidoczne. Przedstawiamy główne czynniki.

 • Czy wszystkie zdjęcia oraz teksty mają być edytowalne z panelu administratora? Jeśli tak, musisz wziąć pod uwagę, że cena będzie wyższa przez kodowanie.
 • Czy zależy Ci na indywidualnym panelu zarządzania? Jeśli zrezygnujesz z tego punktu, zmiany w przyszłości mogą okazać się niemożliwe do wprowadzenia samodzielnie, co wygeneruje koszty nie teraz, a w przyszłości.
 • Czy chcesz rozbudowywać swoją stronę?
 • Czy zależy Ci na automatycznej optymalizacji obrazów?
 • Czy chcesz mieć pełny dostęp administracyjny do serwera?
 • Czy strona ma być responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych? Podpowiadamy – koniecznie powinna!
 • Czy decydujesz się na pozycjonowanie strony internetowej? Tutaj również, jeśli nie zdecydujesz się na to teraz, wydasz na to później.
 • Jakie standardy będzie spełniał kod?
 • Czy wszystko będzie wdrażane przez wtyczki?
 • Czy chcesz otrzymać gwarancję na stronę internetową?
 • Czy wykorzystane zostaną grafiki wektorowe?

Jak widzisz, jest wiele rzeczy, które wpływają na koszt strony internetowej. Oszczędzanie na tym projekcie to ryzyko. Łatwiej jest zlecić jej wykonanie profesjonalnej agencji marketingowej i otrzymać indywidualny projekt.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Comment